Müjde! Sweatcoin Artık Türk Bankalarına Transfer Yapıyor. ( 01.12.2018 itibariyle )

Müjde! Sweatcoin Artık Türk Bankalarına Transfer Yapıyor. ( 01.12.2018 itibariyle )

Sweatcoin ile görüşmelerimiz ile artık Türkiye bankalarına ödeme sorunsuz yapılmaktadır ve bir takipcimiz 11.12.2018 tarihinde ilk banka ödemesini aldı. Bununla ilgili gerekli video-ları en yakın zamanda paylaşacağız. Bankalar arası transfer ödemelerinde kesintinin fazla olması şu anki tek sorunumuz olup bununla ilgili farklı bir kanal papara yada enpara gibi ücretsiz işlemi gerçekleştirecek bir kanal arıyoruz. İlgili firmalara sweatcoin ile anlaşma sağlaması yönünde girişimlerde bulunduk. İnşallah en kısa sürede bu sorunuda atlatacağız.

———
Sweatcoin

*WHATSAPP’I SOLLADI*

Son 1 yılda gelirini yüzde 266 oranında arttıran uygulama, artık 5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. App Store’da en hızlı büyüyen uygulama olan Sweatcoin bu kulvarda popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı da sollamış durumda.

One thought on “Müjde! Sweatcoin Artık Türk Bankalarına Transfer Yapıyor. ( 01.12.2018 itibariyle )

  • 13 Aralık 2018 tarihinde, saat 19:19
    Permalink

    Merhabalar. Öncelikle bu habere sevindim. Fakat bazı bilgileri öğrenmek istiyorum. 1 sweatcoin ne kadar oluyor? Ve kaç sweatcoinimiz olunca bankadan havale yapabiliyoruz?ve günde kaç sweatcoin kazanman mümkün? Bu konular hakkında bir şeyler yazarsınız memnun olurum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.