1 Sweetcoin kaç tl veya kaç cent ?

Soru Cevap1 Sweetcoin kaç tl veya kaç cent ?
Avatarserkan asked 8 ay ago
AvatarSweatcoin Staff replied 8 ay ago

Merhaba 1000 geçerli adımda 1 swc kazanıyorsunuz. %5 ini Sweatcoin uygulması alıyor sonuçta 1000 adımda 0,95 sweatcoin kazanıyorsunuz.
20.000 coin karşılığı 1000 dolar alıyorsunuz.
(Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın)

AvatarTuran replied 4 ay ago

Yapariz

AvatarTuran replied 4 ay ago

Sweatcoinin deyeri bitcoin gibi artsa guzel olur

AvatarRamazan replied 3 ay ago

2 yıl Çok uzun bir süre bunu kısaltın mesela 3 ay veya 6 gibi bir süreç yapın

AvatarRamazan replied 3 ay ago

Ben üyeliğimi iptal edeceğim bu kadar üzür bir süre olamaz 2 yıl saçma

AvatarSweatcoin Staff replied 3 ay ago

Üyelik iptali için uygulmayı telefonunuzdan silin. hiç aktif olmayan üyelikler 3 ay sonra kendiliğinden silinir.

AvatarNemesis replied 2 ay ago

Sweatcoin 1000 adımda 26 kuruş veriyor bana neden?

AvatarSweatcoin Staff replied 6 gün ago

tam olarak anlamadım. 0,26 coinmi veriyor?

AvatarAtalay replied 4 gün ago

Kardeş 50 sweatcoin kaç tl kaç cevap ver da işte

AvatarSweatcoin Staff replied 3 gün ago

50 sweatcoin bozdurma mevcut değil. minimum 20.000 sweatcoin olduğundan 1000 dolar alırsınız.

13 Answers
AvatarSweatcoin Staff answered 8 ay ago

Merhaba 1000 geçerli adımda 1 swc kazanıyorsunuz. %5 ini Sweatcoin uygulması alıyor sonuçta 1000 adımda 0,95 sweatcoin kazanıyorsunuz.
20.000 coin karşılığı 1000 dolar alıyorsunuz.
(Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın)

AvatarAhmet Bektaş replied 8 ay ago

Böyle diyorsunuz ama o 20.000 coin elde etmek için şöyle bi şart koşuyosunuz 24 ay içinde olan adımlar ve referansla gelenler yani breaker bile olsak tam olarak bunu elde etmemiz mümkün değil !

AvatarÜnal can replied 7 ay ago

Bin adimdami yoksa onbin adimdami yapmamız gerekiyor

AvatarSweatcoin Staff replied 7 ay ago

Merhaba 20.000 sweatcoin karşığı olarak uygulamanın marketinden dilerseniz değerli hediyelerden birini alıyorsunuz, dilerseniz de 1000 dolar nakit ödeme alabiliyorsunuz. Bunun için sweatcoin uygulmasını 2 yıl (24 ay) kullanıyor olmanız gerekmektedir. Örneğin 20 ay önce üyelik açtığınız sweatcoin hesabınızda 20.000 coin biriktirdiniz 1000 dolar nakit ödemeyi çekebilmeniz için 4 ay daha beklemeniz gerekmektedir.

AvatarMustafa Çağrı Kaya replied 6 ay ago

illa 1000 dolar oluncamı çekebileceğiz.Ve hangi platformlar üzerinden çekebileceğiz

AvatarMustafa Çağrı Kaya replied 6 ay ago

illa 1000 dolar oluncamı çekebileceğiz.Ve hangi platformlar üzerinden çekebileceğiz

AvatarÖmer demir answered 7 ay ago

Şimdi ben arkadaşlarımla birlikte organize olup tek hesapta para toplasak o toplanan 20.000 swc ile bu 1000 doları alamazmıyım?

AvatarSweatcoin Staff replied 7 ay ago

Merhaba Sweatcoin uygulmasında 3 şekilde coin kazanabilirsiniz. 1) Yürüyerek 2) Arkadaşınızı uygulmaya davet ederek 3) Reklam izleyerek. 20.000 coini sadece bu yapılan işlemlerden kazandığınız coinler ile biriktirmeniz gerekmektedir. Arkadaşlarınızın coin aktarması 20.000 coin biriktirmenizde hesaplnmaz. Yani arkadaşınızdan gelen coinler hiçbir işe yaramayacaktır. (Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın) Sweatcoin Nedir? Sweatcoin Uygulaması Adım Hesaplama? Anlatım Videomuzu İzleyin…

AvatarFuad replied 5 ay ago

Hocam ben dün yazdım telefonuma, dün 20000 adım atdım, amma 20 swc-dan fazla alamazsınız dedi bana. Günlük 20swc yani

Avataryusuf replied 4 ay ago

anlayacağınız skiyorlar beyler uğraşmayın böyle şeylerle a q

AvatarASDASD replied 2 hafta ago

HAHAHA BU İYİYDİ :DDDD

AvatarASDASD replied 2 hafta ago

HAHAHA BU İYİYDİ :DDDD

AvatarALİ answered 6 ay ago

ulan herşey gösteriyon iyi hoşta 20000 sweetcoini nasıl hesabına aktaracan sitesinde paypall diyor ama türkiyede paypall aktif değil !! peki sadece 20000 sweetcoin biriktiğindemi çekebiliyorsun alt limit nedir ???
reel olarak parayı transfer edemeyeceksem ne anlamı var böyle bir uygulamanın reel olarak para alanlarıda bir göremedik nedense !!!

Avatarali replied 6 ay ago

İndirdiğimin virüs olmadığını nerden bileyim !!

AvatarSweatcoin Staff replied 6 ay ago

Merhaba 20.000 sweatcoin karşılığı olarak uygulamanın marketinden dilerseniz değerli hediyelerden birini alıyorsunuz, dilerseniz de 1000 dolar nakit ödeme alabiliyorsunuz. Nakit ödemeyi alabilmeniz için 2 yöntem bulunmakta 1. si Paypal 2. Banka havalesi. Paypal ülkemizde kullanılmadığından sadece Banka havalesi ile para çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de banka hesabınızın olması yeterli ve İban Ad Soy Ad Bilgisi Gereklidir. (Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın)

Avatarnefise answered 6 ay ago

1000 adım = 1swc
20.000 swc = 1000$
yani bin dolar kazanabilmek için 20 milyn adım atmış olmalısnız

AvatarSweatcoin Staff replied 6 ay ago

Yürüyüş haricinde arkadaş daveti ve reklam izleme bonusu ilede coin kazanabilirsiniz.

AvatarAnıl Göbelek replied 4 ay ago

Tabi bu hususta hangi statüde bulunduğunuz da önemli. Mesela ben mover ım 1 günde ne kadar fazla yürürsem yürüyeyim en fazla 5 sc kazanabiliyorum 5000 adım sonrasını kabul etmiyor.

AvatarBahadır answered 6 ay ago

Merhaba sweatcoin ; yapılan transferlerinin 20.000 lik swc kotasında hesaplanamaz deniliyor. Bu uygulamada spora teşvik ve destek var ve bunun karşılığında ise ödül veriliyor. Zaten gerisine de karışmamak lazım. Sonuçta sistem hack edilerek sweatcoin türetilmiyor. Bunun piyasasında yani kripto para olarak kullanılması amacına bakılarak bu yaptırım uygun değil. Ayrıcı referans olarak 20.000 lik yani 1000 $ almak için belirli bir referans sayısı var mı ? var ise bu şekilde bir şart koşulmamalı ve bu konu da sosyalleşmek zorunda bırakılmamalıyız.

AvatarSweatcoin Staff replied 6 ay ago

Merhaba 20.000 sweatcoin karşılığı olarak uygulamanın marketinden dilerseniz değerli hediyelerden birini alıyorsunuz, dilerseniz de 1000 dolar nakit ödeme alabiliyorsunuz. Bunun için sweatcoin uygulmasını 2 yıl (24 ay) kullanıyor olmanız gerekmektedir. Örneğin 20 ay önce üyelik açtığınız sweatcoin hesabınızda 20.000 coin biriktirdiniz 1000 dolar nakit ödemeyi çekebilmeniz için 4 ay daha beklemeniz gerekmektedir. Bunun haricinde en az 1 arkadaşınızı sweatcoin uygulmasına davet etmeniz yani reefransınız ile üye ettirmeniz gerekmektedir. (Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın)

AvatarAli replied 6 ay ago

24 ay şartının koşulmasindan dolayı uygulama yayginlasamiyor .

AvatarKaan Yağlı replied 3 ay ago

Bisiklet sürerek sweatcoin kazanılıyor mu?

AvatarDoğukan replied 3 ay ago

Evet kazanılıyor

Avatarfthefe replied 3 ay ago

20.000 sweatcoin için kaç adım gerekli?

AvatarSweatcoin Staff replied 3 ay ago

Merhaba, sweatcoin telefonunuzun adım sayar uygulması (sağlık) ile eşzamanlı çalışır. Bununla birlikte konum özelliğini de kullanır. Yani sweatcoin adım sayar özelliğindeki adımların gps (konum) ile eşleştirerek açık alandaki yer değişimlerini hesaplar. Algoritması gereği yürüyüş ile yapılan adımların ortalamasını kabul eder. Bu nedenle Açık alanda yapılan yürüşlerini kabul edilir. Ayrıca yürüyüş hızını esas alır örneğin araba ile yapılan yer değişiklikleri geçersiz adım olarak görüleceğinden bu hesaplanmayacaktır. Bunun haricinde Cihazınızda Eğerki Düşük Pil modu gibi ayarlar aktif ise bu uygulmanın arka planda sürekkli çalışmasını engelleyebilir. Uygulmaya tam olarak izin verilmeli ve Düşük Pil modundan çıkartılmalıdır. Düşük pil modu bazı uygulamaların ve özellikle konum kullanan uygulamaların belli bir süre sonra konum özelliğini kapatıyor.

Merhaba 1000 geçerli adımda 1 swc kazanıyorsunuz. %5 ini Sweatcoin uygulması alıyor sonuçta 1000 adımda 0,95 sweatcoin kazanıyorsunuz. (Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın)

Your Answer