Sweatcoin uygulaması çok şarj tüketirmi ?

Soru CevapKategori: SweatcoinSweatcoin uygulaması çok şarj tüketirmi ?
berat kahriman sordu 3 sene önce

Merhaba Sweatcoin telefonun şarjını fazla götürüyor mu? Ben bir çalışanım ve telefon bana çok lazım oluyor. Bu konu hakkında bir açıklama yapar mısınız? Günde ortalama 8000 adım atıyorum.

1 Answers
Sweatcoin Staff answered 2 sene önce

Merhaba, Sweatcoin telefonunuzun konum servisini kullanır bir çok konum özelliğini kullanan uygulama gibi şarj tüketir. Yürüyüşünüz ile alakaldır. Ancak Çok yüksek bir tüketimi bulunmamaktadır. Telefonunuzun pil tüketim ayarlarından hangi uygualmanın ne akdar tükettiğinize bakabilrisiniz.
20.000 sweatcoin karşılığı 1000$ nakit ödül bazı kullanıcılara kapalı olarak görünmektedir. Arkadaş Davetini düzenli ve fazla yapan kullanıcılara 1000$ çekme ve arkadaş daveti ile ayrıca para çekme imkanı şuan mevcuttur. Arkadaş daveti sayısı az olan kullanıcılara ise Açık arttırma mevcuttur. Sweatcoin artık coin piyasasına gireceğinden coinlerinizi yakın zamanda direk çekim yapabileceksiniz. Bunun için sweatcoin cüzdanınızı erken oluşturarak daha avantajlı olabilirsiniz. Sweatcoin cüzdan oluşturma Coin Piyasasına giriş:: https://www.youtube.com/watch?v=2b2TXn8Ti8w
Ancak Açık Arttırmalarda verilen teklifler 20.000 karşılığı 1000$ kampanyasından çok daha kazançlıdır. Şöyle ki; değeri 1000$ yada daha fazla olan ürünleri en iyi teklifin sizde kalması ile 20.000 sweatcoin-den daha uyguna alabiliyorsunuz. Örneğin Aralık ayında Açık Arttırma ile verilen Playstation 5 tam olarak 20.000 sweatcoine verildi. playstation 5 in değeri şuan Türkiye’de 15.000 TL civarında. .
Açık Arttırmalar hakkında detaylı bilgi için: https://sweatcointurkiye.com/acik-arttirma-auctions-2/
1000 Dolar Çekim Kanıt: Kanalımıza abone olarak sürpriz hediye kazanabilirsiniz. https://youtu.be/EhRORZVOtjI