Para çekme

Soru CevapKategori: SweatcoinPara çekme
Dogukanguney sordu 2 sene önce

Merhabalar ben uygulama da 20bin coine karşı 1 bin doları göremiyorum ne yapmam gerekiyor

1 Answers
Sweatcoin Staff answered 2 sene önce

20.000 sweatcoin karşılığı 1000$ nakit ödül bazı kullanıcılara kapalı olarak görünmektedir. Arkadaş Davetini düzenli ve fazla yapan kullanıcılara 1000$ çekme ve arkadaş daveti ile ayrıca para çekme imkanı şuan mevcuttur. Arkadaş daveti sayısı az olan kullanıcılara ise Açık arttırma mevcuttur.
Ancak Açık Arttırmalarda verilen teklifler 20.000 karşılığı 1000$ kampanyasından çok daha kazançlıdır. Şöyle ki; değeri 1000$ yada daha fazla olan ürünleri en iyi teklifin sizde kalması ile 20.000 sweatcoin-den daha uyguna alabiliyorsunuz. Örneğin Aralık ayında Açık Arttırma ile verilen Playstation 5 tam olarak 20.000 sweatcoine verildi. playstation 5 in değeri şuan Türkiye’de 15.000 TL civarında. .
Açık Arttırmalar hakkında detaylı bilgi için: https://sweatcointurkiye.com/acik-arttirma-auctions-2/
1000 Dolar Çekim Kanıt: Kanalımıza abone olarak sürpriz hediye kazanabilirsiniz. https://youtu.be/EhRORZVOtjI
Bu yaz Kripto borsasına girecek olan sweatcoin için kripto cüzdan oluşturma şuan aktif edildi. Kripto cüzdan işlemleri ile ilgili videomuzu lütfen izleyiniz. Sweatcoin-in değeri tam olarak kripto piyasasına girdiğinde beli olacaktır. En geç Ağustos ayında global borsalarda işlem görmesi bekleniyor. Bu sürede sweatcoin cüzdanınızı oluşturmanızı tavsiye ederiz. https://www.youtube.com/watch?v=2b2TXn8Ti8w