20.000 Sweatcoin Karşılığında Alabileceğiniz Ürünler

  • Student Coin, kripto alanı kapsamını genişleten blockchain tabanlı bir ekosistemdir. Şirket, iki ana hedefe ulaşmak için kuruldu; bireylerin ve şirketlerin kendi token’larını geliştirmelerine izin vermek ve insanları teknolojik güvensizliklerden kurtulmaları için eğitmek. Stanford ve Harvard gibi 500’den fazla tanınmış üniversite bu girişimi destekliyor ve hepsi Student Coin’in potansiyelini kabul ediyor.

Student Coin Yatırımlarınıza Sitemiz üzerinden üyelik oluşturduğunuzda %5+%2 ek bonus kazanırsınız. %5 alım yaptıktan sonra student coin olarak hesabnıza + olarak eknir. % 2 ise alım yaparken yapılan indirim tutarıdır.

STUDENT COİN ÜYE OL

Student Coin, girişimcilere ve öğrencilere odaklandığı için diğer blockchain projelerinden farklıdır. Daha spesifik olmak gerekirse, Student Coin, kullanıcıların kitle fonlaması projeleri başlatmasını mümkün kılıyor. Nasıl çalıştığı aşağıda açıklanıyor:

Bir token oluşturursunuz, Student Coin’de listelersiniz ve yatırımcılar bunu satın alıp STC Exchange’de takas etmekte özgürdür. Girişiminizi başlatmak veya üniversiteye kaydolmak için ihtiyacınız olan parayı alırsınız. Sabit bir gelir kaynağınız olduktan sonra, parayı zaman içinde kademeli olarak geri ödersiniz.

Platformda oluşturulan token’ların değeri, Student Coin’in temel token’ına (STC Token) dayanmaktadır.

STC, Student Coin’in ana token’ıdır, teknik bilgi olmadan kişiselleştirilmiş token’ların oluşturulmasını sağlar. Ayrıca başlangıç ​​token’ları, DeFi token’ları, NFT token’ları vb. gibi herhangi bir yoldan gidebileceğiniz sonsuz fırsat vardır. Bunları takas edebilir veya kitle fonlaması için kullanabilirsiniz.

STC token’ı 30 Nisan’a kadar sürecek olan ICO‘sunda neredeyse ücretsiz olarak alabilirsiniz. STC Launchpad ICO, 1 Şubat’tan beri piyasada, ancak 89 aşamadan az olmadı ve 13 milyon dolardan fazlaya ulaştı. Her aşama, STC token’ını 0,0002 dolar yükseltir, mevcut değer ise şu anda 0,0161 dolardır.

Ek varlık almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı toplamak ve onları size katılmaya ikna etmektir.
Tek bir yönlendirme bağlantısı ile arkadaşlarınızın yatırdığı ETH’nin %20’sini, hatta STC yatırımlarının %30’unu elde edebilirsiniz.

Bu sadece STC token’ı ile ilgili değil. Student Coin, daha fazla insanın tüm teknolojisi hakkında endişelenmeden blockchain alanına girmesine izin vermek için oluşturulmuş bütün bir ekosistemdir. Student Coin platformunun iki temel bileşeni vardır – iş bileşeni ve eğitim bileşeni.

İş Bölümü

Bu, birbirine bağlı üç ana uygulamayı içerir.

1. STC Terminali

Bu, STC tabanlı token oluşturmayı mümkün kılan yazılımdır ve 2021’in üçüncü çeyreğinde tüm kullanıcılar için hazır olacaktır. Ancak, önizlemesinden bir token oluşturmanın teknik bilgi gerektirmeyeceğini görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ne tür bir token istediğinizi, genel token bilgilerini (toplam arz gibi), yardımcı programını ve diğer özelleştirme seçeneklerini ayarlamaktır.

Ekran Resmi 2021 03 24 16.36.53
2. STC Cüzdan

Bu açıkça STC token’ları için cüzdandır, ancak Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri için de kullanılabilir. STC Cüzdan aynı zamanda varlıklarınızı yönetmek için mükemmel bir araçtır çünkü size kripto paralarınıza ve haftalık içgörülere erişim sunar.

3. STC Borsası

Burası, kitle fonlaması destekçilerinin listelenen STC tabanlı token’ları kullandığı yerdir. STC Borsası ayrıca, her bir token’ın kategoriye göre dağıtıldığı ve ticaret seçimlerini daha erişilebilir hale getiren kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Eğitim Bölümü

STC Eğitim Paneli, alana yeni dahil olanların kripto para birimleriyle ilgili tüm teknik bilgilerden korkmamalarını sağlamak için oluşturuldu. Öğrenme deneyimini daha sorunsuz hale getirmek için Student Coin kurslarını kategoriye ve zorluk seviyesine göre böldü. Şimdiye kadar, teknolojiden başlayıp piyasadaki en popüler kripto para birimlerinin her biri hakkında bilgilerle biten beş bölüm var.

Ekran Resmi 2021 03 24 16.37.28

Coin Dünyası Haberler

Sweatcoin Haber ve Duyuru