Sweatcoin

Avatarfayik betur sordu 3 ay önce

merhaba ben 3 gün oldu başlıyalı internetten sweatcoin i araştırda adam falan baya hile yapıyorlar vede başarılar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz  biz yürüyoruz terliyoruz coin kazanıyoz adamlar hile ile kazanıyor  hile ile yapılan coinler gecersiz olmasını talep ediyorum lütfen biz burada emek harcıyoruz

1 Answers
AvatarSweatcoin Staff answered 2 ay önce

Merhaba, öncelikle şunu belirtmek isterim ki sweatcoin %100 ücretsiz ve güvenli bir uygulamadır. Sweatcoin uygulamasında hile (hack) yapmak söz konusu değildir.
internette gördüğünüz hile (hack) paylaşımlarında telefonu sallayarak adım sayısı yükseltilmeye çalışılıyor. Telefonunuzu salladığınızda sweatcoin uygulamasının ana ekranındaki adım sayısı sayacı artar bu doğru; ancak sweatcoin uygulaması bu atılan adımları analiz eder ve adımları geçersiz sayar. Çünkü sweatcoin telefonunuzun adım sayar (sağlık) özelliğinin yanı sıra konum (gps) teknolojisinide kullanır. Gps üzerinden hareket edilen yerleri ve hızı ile adım sayısını analiz eder. Bu husususda hiçbir şekilde hile ve benzeri durum söz konusu değildir.