Para gelmiyor ve para tuşu görünmüyor

Soru CevapKategori: SweatcoinPara gelmiyor ve para tuşu görünmüyor
Me sordu 2 sene önce
1 Answers
Sweatcoin Staff answered 2 sene önce

20.000 sweatcoin karşılığı 1000$ nakit ödül bazı kullanıcılara kapalı olarak görünmektedir. Arkadaş Davetini düzenli ve fazla yapan kullanıcılara 1000$ çekme ve arkadaş daveti ile ayrıca para çekme imkanı şuan mevcuttur. Arkadaş daveti sayısı az olan kullanıcılara ise Açık arttırma mevcuttur.
Ancak Açık Arttırmalarda verilen teklifler 20.000 karşılığı 1000$ kampanyasından çok daha kazançlıdır. Şöyle ki; değeri 1000$ yada daha fazla olan ürünleri en iyi teklifin sizde kalması ile 20.000 sweatcoin-den daha uyguna alabiliyorsunuz. Örneğin Aralık ayında Açık Arttırma ile verilen Playstation 5 tam olarak 20.000 sweatcoine verildi. playstation 5 in değeri şuan Türkiye’de 15.000 TL civarında. .
Açık Arttırmalar hakkında detaylı bilgi için: https://sweatcointurkiye.com/acik-arttirma-auctions-2/

Influencer
Merhaba, Influencer genellikle sistem tarafından otomatik açılır. Herhangi bir başvuru yapmadan da açılmaktadır. Bunun için belirli zaman içinde yapılan arkadaş daveti sayısı esas alınır. Açıklanan tam olarak bir adet bulunmamaktadır. Ancak 1 haftalık arkadaş ekleme performansı esas alınmaktadır. Belirlediğiniz bir hafta arkadaş ekleme sayısını arttırmanızı öneririm. Çok fazla arkadaş eklediğinizi düşünüyorsanız. Mail ile bildirimde bulunabilirsiniz.

1000 Dolar Çekim Kanıt: Kanalımıza abone olarak sürpriz hediye kazanabilirsiniz. https://youtu.be/EhRORZVOtjI