nasil kazaniriz

Soru CevapKategori: Sweatcoinnasil kazaniriz
recep sordu 2 sene önce

bu uygulamadan para kazanmak icin wn az kac adim atmamiz gerekiyor. kac adim atarsak ne kadar para kazaniriz. kazandigimiz parayi nasil aliriz.

2 Answers
Sweatcoin Staff answered 2 sene önce

20.000 sweatcoin karşılığı 1000$ nakit ödül bazı kullanıcılara kapalı olarak görünmektedir. Arkadaş Davetini düzenli ve fazla yapan kullanıcılara 1000$ çekme ve arkadaş daveti ile ayrıca para çekme imkanı şuan mevcuttur. Arkadaş daveti sayısı az olan kullanıcılara ise Açık arttırma mevcuttur.
Ancak Açık Arttırmalarda verilen teklifler 20.000 karşılığı 1000$ kampanyasından çok daha kazançlıdır. Şöyle ki; değeri 1000$ yada daha fazla olan ürünleri en iyi teklifin sizde kalması ile 20.000 sweatcoin-den daha uyguna alabiliyorsunuz. Örneğin Aralık ayında Açık Arttırma ile verilen Playstation 5 tam olarak 20.000 sweatcoine verildi. playstation 5 in değeri şuan Türkiye’de 15.000 TL civarında. .
Açık Arttırmalar hakkında detaylı bilgi için: https://sweatcointurkiye.com/acik-arttirma-auctions-2/
1000 Dolar Çekim Kanıt: Kanalımıza abone olarak sürpriz hediye kazanabilirsiniz. https://youtu.be/EhRORZVOtjI

Sweatcoin Staff answered 2 sene önce

Merhaba sweatcoin uygulmasını ilk kurduğunuz en baz paket olan Mover paketi ile başlar. Mover paketi ile günde 5 coin kazanabilirsiniz. Bunun haricinde paketinizi kazandığınız coinler ile dilerseniz yükseltebilirsiniz. Günlük 20 coine kadar kazanabileceğiniz paketler mevcuttur. Bunun yanı sıra uygulamaya arkadaşınızı davet ederek ve uygulama içerisindeki reklamları izleyerek dahada fazla coin kazanabilirsiniz. (Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın) Sweatcoin Nedir? Sweatcoin Uygulaması Adım Hesaplama? Anlatım Videomuzu İzleyin… https://www.youtube.com/watch?v=vUAsOkOoou8&t=2s