arkadaşın gönderdiği para

Soru CevapKategori: Sweatcoinarkadaşın gönderdiği para
Avatarfaik sordu 3 ay önce

merhaba .. arkadaşım bana 5 sweatcoin gönderdi o kobul oluyormu olmuyorsa arkadaşına para gönder butonu neden var
ben yürüdüm sweatcoin kazandım reklam izledim sweatcoin kazandım arkadaşımı davet ettim sweatcoin kazandım   arkadaşım bana sweatcoin gönderdi    hepsiyle birlikte tabi süreçte var 24 ay bekledim toplam  20 bin sweatcoin oldu ben bu parayı ceke biliyormuyum topladıgım sweatcoin ler kobul oluyormu olmuyorsa (NEDEN OLMUYOR)

1 Answers
AvatarSweatcoin Staff answered 2 ay önce

Merhaba Sweatcoin uygulmasında 3 şekilde coin kazanabilirsiniz. 1) Yürüyerek 2) Arkadaşınızı uygulmaya davet ederek 3) Reklam izleyerek. 20.000 coini sadece bu yapılan işlemlerden kazandığınız coinler ile biriktirmeniz gerekmektedir. Arkadaşlarınızın coin aktarması 20.000 coin biriktirmenizde hesaplanmaz. Yani arkadaşınızdan gelen coinler hiçbir işe yaramayacaktır. Arkadaşlarınızdan gelen coinler uygulamada paket alımında Kullanabilirsiniz. Günlük Yürüyüşlerinizden kazanacağınız coin miktarını arttıran paketleri aldığınızda bu paket bedeli ilk olarak arkadaşlarınızdan gelen coinlerden düşer. (Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın)
 
Arkadaşınızdan gelen coinler neden hesaplanmaz sorunuz? Sweatcoin öncelikle kişisel sağlık ve spor anlayışını empoze etme vizyonu ile hareket etmektedir. bu nedenle kişilerin kendi yürüyüşlerini esas alır.