30.000 bin coin var ama açık artırmaya katılamıyorum.

Soru CevapKategori: Sweatcoin30.000 bin coin var ama açık artırmaya katılamıyorum.
Bulutcan bayat sordu 9 ay önce

Bişey sorucam ben daha önceden 7 8 bin yaptım sonra arkadaşın hesabına gönderdim fakat sonradan öğrendim ki başkanından aldığın coinlerle hicbisey yapamıyorsun sonra bu coinleri geri hesabıma attı benim 7 8 binlik yaptığım coin başka hesaptan geldiği için onlarıda kullanamıyorum  sweat coin destek sayfasına yazarsak bunun için çözüm getirirlermi? ( o zaman arkadaşa gönder send seçeneği neden var )

1 Answers
Sweatcoin Staff answered 3 ay önce

Merhaba Sweatcoin uygulmasında 3 şekilde coin kazanabilirsiniz. 1) Yürüyerek 2) Arkadaşınızı uygulmaya davet ederek 3) Reklam izleyerek. Açık arttırmalara katılmak için sadece bu yapılan işlemlerden kazandığınız coinler ile biriktirmeniz gerekmektedir. Arkadaşlarınızın coin aktarması açık arttırmalarda hesaplanmaz. Yani arkadaşınızdan gelen coinler hiçbir işe yaramayacaktır. Arkadaşlarınızdan gelen coinler uygulamada paket alımında Kullanabilirsiniz. Günlük Yürüyüşlerinizden kazanacağınız coin miktarını arttıran paketleri aldığınızda bu paket bedeli ilk olarak arkadaşlarınızdan gelen coinlerden düşer. Açık Arttırmalar hakkında detaylı bilgi için Tıklayın: https://sweatcointurkiye.com/acik-arttirma-auctions-2/ 1000 Dolar Çekim Kanıt: Kanalımıza abone olarak sürpriz hediye kazanabilirsiniz. https://youtu.be/EhRORZVOtjI(Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın)
20.000 sweatcoin karşılığı 1000$ nakit ödül bazı kullanıcılara kapalı olarak görünmektedir. Arkadaş Davetini düzenli ve fazla yapan kullanıcılara 1000$ çekme ve arkadaş daveti ile ayrıca para çekme imkanı şuan mevcuttur. Arkadaş daveti sayısı az olan kullanıcılara ise Açık arttırma mevcuttur. Sweatcoin artık coin piyasasına gireceğinden coinlerinizi yakın zamanda direk çekim yapabileceksiniz. Bunun için sweatcoin cüzdanınızı erken oluşturarak daha avantajlı olabilirsiniz. Sweatcoin cüzdan oluşturma Coin Piyasasına giriş:: https://www.youtube.com/watch?v=2b2TXn8Ti8w
Ancak Açık Arttırmalarda verilen teklifler 20.000 karşılığı 1000$ kampanyasından çok daha kazançlıdır. Şöyle ki; değeri 1000$ yada daha fazla olan ürünleri en iyi teklifin sizde kalması ile 20.000 sweatcoin-den daha uyguna alabiliyorsunuz. Örneğin Aralık ayında Açık Arttırma ile verilen Playstation 5 tam olarak 20.000 sweatcoine verildi. playstation 5 in değeri şuan Türkiye’de 15.000 TL civarında. .
Açık Arttırmalar hakkında detaylı bilgi için: https://sweatcointurkiye.com/acik-arttirma-auctions-2/
1000 Dolar Çekim Kanıt: Kanalımıza abone olarak sürpriz hediye kazanabilirsiniz. https://youtu.be/EhRORZVOtjI