20.000 Sweatcoin Karşılığında Alabileceğiniz Ürünler

20.000 Sweatcoin Karşılığı 1000$ Dolar Alın

Sweatcoin ile yürüyüş yaparak, arkadaş davet ederek ve reklam izleyerek 20.000 sweatcoin toplayın Karşılığında 1000 Dolar nakit para alın.

20.000 Sweatcoin Karşılığı İphone 11 Alın

Sweatcoin ile yürüyüş yaparak, arkadaş davet ederek ve reklam izleyerek 20.000 sweatcoin toplayın Karşılığında 1000 Dolar nakit para alın.

Sweatcoin Karşılığında Alabileceğiniz Ürünler

Sweatcoin uygulaması mobil cihazına indirebileceğiniz ve %100 ücretsiz bir uygulamadır. Sweatcoin uygulaması ile yürüdükçe sweatcoin kazanırsınız. Kazandığınız coinler ile dilerseniz nakit para çekersiniz dilerseniz markette bulunan ürünlerden yada hediye çeklerini alırsınız. 

Sweatcoin uygulaması %100 ücretsiz bir uygulamadır. Hiçbir şekilde maddi yaptırımı yoktur. 

Sweatcoin uygulamasının tüm dünyada sadece ingilizce dilinde kullanılmaktadır. Uygulama oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Web sitemizde her türlü türkçe destek bilgisi yer almaktadır.  

Sweatcoin uygulamasında sweatcoin (SWC) kazanmak için 3 yöntem bulunmaktadır.

1) Yürüyüş yaparak

2) Arkadaşınızı davet ederek

3) Reklam izleyerek

1000 adım karşılığı 1 sweatcoin üretirsiniz.

Ürettiğiniz 1 sweatcoin-in 0,95 ‘ini siz 0,05’ini sweatcoin uygulaması alır.

Kısacası 1000 adım Karşılığı 0,95 sweatcoin kazanırsınız.

 

Lütfen Şunları Uygulayın:

1) Uygulamayı güncelleyin.
2) Telefonunuzu düşük pil modundan (ios) yada pil tasarruf modundan (android) çıkartın.
3) Uygulama açık iken yürümeyi deneyin.
4) Tamamen açık alanda yürüyün.
5) Konum (gps) açık olduğundan emin olun.
6) Telefonunuzda pil gücü tasarufu sağlayan yada hızlandırmayı sağlayan diğer programlar varsa silin, deneyin.

Sweatcoin telefonunuzun adım sayar uygulması (sağlık) ile eşzamanlı çalışır. Bununla birlikte konum özelliğini de kullanır. Yani sweatcoin adım sayar özelliğindeki adımların gps (konum) ile eşleştirerek açık alandaki yer değişimlerini hesaplar. Algoritması gereği yürüyüş ile yapılan adımların ortalamasını kabul eder. Bu nedenle Açık alanda yapılan yürüşlerini kabul edilir. Ayrıca yürüyüş hızını esas alır örneğin araba ile yapılan yer değişiklikleri geçersiz adım olarak görüleceğinden bu hesaplanmayacaktır. Bunun haricinde Cihazınızda Eğerki Düşük Pil modu gibi ayarlar aktif ise bu uygulmanın arka planda sürekkli çalışmasını engelleyebilir. Uygulmaya tam olarak izin verilmeli ve Düşük Pil modundan çıkartılmalıdır. Düşük pil modu bazı uygulamaların ve özellikle konum kullanan uygulamaların belli bir süre sonra konum özelliğini kapatıyor. Ayrıca Uygulamanın Güncel Olduğundan Emin Olun! (Sağlıklı yaşam için yürüyüş yapın)

Sweatcoin Haber ve Duyuru